KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pasteller 5795494

nr 579 5494

Pasteller

2st, signerade. fjällmotiv, 24x63

Utrop:

100 kr

Såld:

100 kr

måndag 27 april 2009
kl 19:14:30

27/4 19:09:30 1      Vinnande bud