KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pasteller 5795494
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller fjällandskap fjällmotiv landskap landskapsmotiv landskapsmåleri motiv med fjäll pasteller vattenfärg
-
6485 Pasteller
2 st, Carl Brandt, Signerad, Landskap, 16x48 cm, y..//
Auktionen avslutas
om 9 dagar
12 jan kl 18:40
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller fjällandskap fjällmotiv landskap landskapsmotiv landskapsmåleri motiv med fjäll pasteller vattenfärg
-
6485 Pasteller
2 st, Carl Brandt, Signerad, Landskap, 16x48 cm, y..//
Auktionen avslutas
om 9 dagar
12 jan kl 18:40



